Zestawienie danych o okręgu wyborczym

Komunikat o błędzie

  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
33 - piotrkowskie - Piotrków Trybunalski

Listy zarejestrowane w okręgu

Lista: 1 - Unia Pracy
Pozycja Wynik
1 Teodor Piotr Kierlik
data ur.: 1956, msc. zam.: Kolonia Wola Zaradzyńska, zawód: prawnik
nie wybrano
(1 433 głos.)
2 Marek Andrzej Tarasiński
, msc. zam.: Opoczno, zawód: ceramik
nie wybrano
(786 głos.)
3 Teresa Zenona Sarleja
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: dr nauk humanistycznych
nie wybrano
(941 głos.)
4 Wiesław Paweł Chojnacki
data ur.: 1945, msc. zam.: Bełchatów, zawód: doradca podatkowy
nie wybrano
(1 034 głos.)
5 Józef Osika
, msc. zam.: Radomsko, zawód: technik górnik
nie wybrano
(759 głos.)
6 Sławomir Bogdan Iwanicki
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: inżynier
nie wybrano
(867 głos.)
7 Zygmunt Walczak
, msc. zam.: Jeziorko, zawód: rolnik
nie wybrano
(518 głos.)
8 Andrzej Stanisław Juszczak
, msc. zam.: Opoczno, zawód: technik budowlany
nie wybrano
(637 głos.)
9 Lech Zygmunt Krasoń
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: ekonomista
nie wybrano
(605 głos.)
10 Barbara Pawlik
, msc. zam.: Fałków, zawód: sprzedawca
nie wybrano
(794 głos.)
11 Joanna Urszula Gonicka
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: matematyk
nie wybrano
(522 głos.)
Lista: 2 - Blok dla Polski
Pozycja Wynik
1 Jerzy Marian Słowiński
, msc. zam.: Radomsko, zawód: mgr ekonomii
nie wybrano
(909 głos.)
2 Eugeniusz Stanisław Grzejdziak
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: adwokat
nie wybrano
(264 głos.)
3 Kazimierz Banaszkiewicz
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: inżynier włókiennik
nie wybrano
(357 głos.)
4 Michał Dudziński
, msc. zam.: Opoczno, zawód: adwokat
nie wybrano
(223 głos.)
5 Jerzy Sewerynek
, msc. zam.: Gomunice, zawód: mgr inż. mechanik
nie wybrano
(582 głos.)
6 Jan Jędryka
, msc. zam.: Opoczno, zawód: ekonomista
nie wybrano
(298 głos.)
7 Andrzej Jan Rychlik
data ur.: 1955, msc. zam.: Łódź, zawód: nauczyciel szkoły wyższej
nie wybrano
(314 głos.)
8 Tadeusz Skorupski
, msc. zam.: Tuszyn, zawód: inżynier
nie wybrano
(185 głos.)
9 Hieronim Stefanek
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz
nie wybrano
(168 głos.)
10 Grzegorz Jan Bartłomiejczyk
, msc. zam.: Bełchatów, zawód: inż. rolnik
nie wybrano
(271 głos.)
11 Elżbieta Marianna Linek
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: lekarz okulista
nie wybrano
(159 głos.)
12 Janina Nowak
, msc. zam.: Sulejów, zawód: ekonomista
nie wybrano
(142 głos.)
13 Mirosław Jerzy Kimnes
data ur.: 1924, msc. zam.: Bukowie Dolne, zawód: rolnik
nie wybrano
(171 głos.)
14 Józef Gajda
, msc. zam.: Podstoła gm. Drużbice, zawód: rolnik
nie wybrano
(105 głos.)
Lista: 3 - Krajowe Porozumienie Emerytów i Rencistów
Pozycja Wynik
1 Tadeusz Rośniak
data ur.: 1952, msc. zam.: Domiechowice, zawód: weterynarz
nie wybrano
(1 074 głos.)
2 Mirosław Królikowski
, msc. zam.: Łódź, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(403 głos.)
3 Mieczysław Jackowski
, msc. zam.: Białystok, zawód: mgr teolog
nie wybrano
(451 głos.)
4 Lech Siemienowicz
, msc. zam.: Łódź, zawód: filozof
nie wybrano
(207 głos.)
5 Jan Władysław Kolasa
, msc. zam.: Aleksandrów Łódzki, zawód: elektromechanik
nie wybrano
(249 głos.)
6 Janusz Antoni Brzdękiewicz
data ur.: 1952, msc. zam.: Łódź, zawód: technik elektronik
nie wybrano
(114 głos.)
7 Jerzy Józef Czekaj
, msc. zam.: Chorzów, zawód: mgr inż. elektronik
nie wybrano
(115 głos.)
8 Józef Niemiec
, msc. zam.: Świętochłowice, zawód: technik elektronik
nie wybrano
(44 głos.)
9 Grażyna Ewa Wolf
, msc. zam.: Bytom, zawód: ekonomistka
nie wybrano
(167 głos.)
10 Jarosław Rutkowski
, msc. zam.: Łódź, zawód: student
nie wybrano
(213 głos.)
11 Mariola Figarska
, msc. zam.: Skarżysko Kamienna, zawód: technik kolei
nie wybrano
(150 głos.)
12 Wioletta Ewa Wajs-Urban
data ur.: 1967, msc. zam.: Bogucice I, zawód: ogrodnik
nie wybrano
(83 głos.)
Lista: 4 - Unia Wolności
Pozycja Wynik
1 Elżbieta Radziszewska
data ur.: 1958, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz
wybrano
(6 114 głos.)
2 Barbara Wajnert
, msc. zam.: Radomsko, zawód: filolog
nie wybrano
(1 687 głos.)
3 Jolanta Krzysztofa Szarleja
data ur.: 1956, msc. zam.: Bełchatów, zawód: mgr polityki społecznej
nie wybrano
(794 głos.)
4 Ryszard Paweł Grudziński
data ur.: 1949, msc. zam.: Tomaszów Maz., zawód: inż. budownictwa
nie wybrano
(1 897 głos.)
5 Grażyna Lucyna Drzewoska
, msc. zam.: Opoczno, zawód: lekarz stomatolog
nie wybrano
(1 055 głos.)
6 Elżbieta Danuta Keller-Barabasz
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: geodeta
nie wybrano
(708 głos.)
7 Leszek Kacprzyk
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: prawnik
nie wybrano
(1 132 głos.)
8 Adam Jerzy Wlazłowski
, msc. zam.: Radomsko, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(878 głos.)
9 Krystyna Anna Marcinkowska
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: pedagog
nie wybrano
(955 głos.)
10 Teresa Maria Nowakowska
data ur.: 1942, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: pedagog
nie wybrano
(737 głos.)
11 Anna Arleta Mizgalska-Dąbrowska
, msc. zam.: Wolbórz, zawód: pedagog
nie wybrano
(331 głos.)
12 Jan Antoni Szataniak
data ur.: 1951, msc. zam.: Bełchatów, zawód: geolog
nie wybrano
(831 głos.)
13 Przemysław Sylwester Dąbrówka
, msc. zam.: Radomsko, zawód: technik elektryk
nie wybrano
(365 głos.)
14 Marcin Konrad Mazerski
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: prawnik
nie wybrano
(445 głos.)
Lista: 5 - Akcja Wyborcza Solidarność
Pozycja Wynik
1 Janina Agnieszka Kraus
data ur.: 1952, msc. zam.: Katowice, zawód: poseł
wybrano
(5 742 głos.)
2 Zbigniew Terkiewicz
, msc. zam.: Bełchatów, zawód: mgr inż. mechanik
nie wybrano
(4 923 głos.)
3 Andrzej Maciej Jaros
data ur.: 1957, msc. zam.: Wolbórz, zawód: rolnik
nie wybrano
(4 336 głos.)
4 Stanisław Szubert
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(3 673 głos.)
5 Anna Kaurzel
, msc. zam.: Radomsko, zawód: mgr inż. chemii
nie wybrano
(4 310 głos.)
6 Jacek Nowacki
, msc. zam.: Opoczno, zawód: lekarz
nie wybrano
(3 890 głos.)
7 Antoni Wiśniewski
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(1 884 głos.)
8 Mirosław Kukliński
data ur.: 1959, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: elektrotechnik
wybrano
(6 927 głos.)
9 Roman Stasiak
, msc. zam.: Inowłódz, zawód: emeryt
nie wybrano
(999 głos.)
10 Grzegorz Turlejski
data ur.: 1954, msc. zam.: Kamieńsk, zawód: inż. elektryk
nie wybrano
(2 562 głos.)
11 Aleksander Janson
, msc. zam.: Kleszczów, zawód: rolnik-przedsiębiorca
nie wybrano
(1 319 głos.)
12 Marian Wojciech Błaszczyński
data ur.: 1954, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(4 024 głos.)
13 Jacek Marceli Tworkowski
data ur.: 1953, msc. zam.: Piotrków Tryb., zawód: przedsiębiorca prywatny
wybrano
(7 067 głos.)
14 Zbigniew Zenon Mroziński
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: działacz związkowy
2
(4 791 głos.)
Lista: 6 - Sojusz Lewicy Demokratycznej
Pozycja Wynik
1 Zbigniew Jerzy Sobotka
data ur.: 1952, msc. zam.: Warszawa, zawód:
wybrano
(17 013 głos.)
2 Bogdan Tadeusz Bujak
data ur.: 1954, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód:
wybrano
(7 652 głos.)
3 Bolesław Kazimierz Herudziński
data ur.: 1942, msc. zam.: Bełchatów, zawód: starszy inspektor akwizycji i marketingu
nie wybrano
(3 454 głos.)
4 Maria Reszka
data ur.: 1950, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: ekonomista
nie wybrano
(1 780 głos.)
5 Tadeusz Rozpara
data ur.: 1953, msc. zam.: Bełchatów, zawód: radca prawny
nie wybrano
(5 689 głos.)
6 Barbara Rychlik
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(4 025 głos.)
7 Andrzej Barański
data ur.: 1958, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: urzędnik samorządowy
nie wybrano
(2 664 głos.)
8 Paweł Czesław Kamiński
, msc. zam.: Radomsko, zawód: leśnik
nie wybrano
(2 025 głos.)
9 Waldemar Bolesław Gruszka
, msc. zam.: Opoczno, zawód: włókiennik
nie wybrano
(465 głos.)
10 Jacek Grzegorz Marusiński
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: urzędnik państwowy
nie wybrano
(661 głos.)
11 Ryszard Fabian Meckier
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: pracownik umysłowy
nie wybrano
(231 głos.)
12 Lucjan Władysław Ociepa
, msc. zam.: Radomsko, zawód: pracownik umysłowy
nie wybrano
(1 407 głos.)
13 Arkadiusz Stanisław Ciach
data ur.: 1964, msc. zam.: Radomsko, zawód: oficer Policji
nie wybrano
(5 208 głos.)
Lista: 7 - Polskie Stronnictwo Ludowe
Pozycja Wynik
1 Roman Jagieliński
data ur.: 1947, msc. zam.: Świniokierz Dworski, zawód:
wybrano
(6 089 głos.)
2 Leon Fortak
data ur.: 1947, msc. zam.: Czarnocin, zawód: pracownik samorządowy
nie wybrano
(3 807 głos.)
3 Grzegorz Rytych
, msc. zam.: Przygłów, zawód: rolnik indywidualny
nie wybrano
(1 163 głos.)
4 Jacek Antoni Ciecióra
data ur.: 1956, msc. zam.: Radomsko, zawód: rolnik indywidualny
nie wybrano
(3 216 głos.)
5 Tomasz Jagodziński
data ur.: 1958, msc. zam.: Bełchatów, zawód: dziennikarz
nie wybrano
(2 122 głos.)
6 Irena Białas
, msc. zam.: Kraśnica, zawód: rolnik
nie wybrano
(2 601 głos.)
7 Zofia Makarska-Ginter
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(506 głos.)
8 Stanisław Cubała
, msc. zam.: Mierzyn, zawód: inż. rolnik
nie wybrano
(1 735 głos.)
9 Andrzej Chodkowski
, msc. zam.: Radomsko, zawód: technolog żywności
nie wybrano
(3 845 głos.)
10 Czesław Dzierżawski
, msc. zam.: Budy Dłutowskie, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(709 głos.)
11 Ryszard Kochaniak
, msc. zam.: Warszawa, zawód: adwokat
nie wybrano
(52 głos.)
12 Stanisław Leśniak
, msc. zam.: Będków, zawód: inż. rolnik
nie wybrano
(566 głos.)
13 Zbigniew Grzegorz Zieliński
, msc. zam.: Warszawa, zawód: urbanista
nie wybrano
(638 głos.)
14 Jerzy Kukulski
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: nauczyciel akademicki
nie wybrano
(435 głos.)
Lista: 8 - Unia Prawicy Rzeczypospolitej
Pozycja Wynik
1 Włodzimierz Przemysław Olczyk
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(1 137 głos.)
2 Bożena Małgorzata Werner
, msc. zam.: Radomsko, zawód: mgr inż. mechanik
nie wybrano
(566 głos.)
3 Paweł Jacek Sztąberek
, msc. zam.: Piotrków Trybunaski, zawód: mgr socjologii
nie wybrano
(322 głos.)
4 Zdzisław Leon Warnke
, msc. zam.: Radomsko, zawód: tech. chemik
nie wybrano
(275 głos.)
5 Jacek Marian Adamczyk
data ur.: 1960, msc. zam.: Mniszków, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(298 głos.)
6 Paweł Filipek
, msc. zam.: Tomaszów Mazowiecki, zawód: inż. elektryk
nie wybrano
(305 głos.)
7 Piotr Bronisław Korzeniowski
data ur.: 1955, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: farmaceuta
nie wybrano
(264 głos.)
8 Paweł Piotr Załoga
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: prywatny przedsiębiorca
nie wybrano
(317 głos.)
9 Sławomir Tomasz Kowalczyk
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: inż. chemik
nie wybrano
(129 głos.)
10 Wojciech Antoni Perczak
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: prywatny przedsiębiorca
nie wybrano
(81 głos.)
11 Arkadiusz Romuald Wardziński
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(260 głos.)
Lista: 9 - Ruch Odbudowy Polski ROP
Pozycja Wynik
1 Włodzimierz Rydz
, msc. zam.: Sadykierz, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(4 686 głos.)
2 Adam Krzysztof Gaik
data ur.: 1967, msc. zam.: Piotrków Tryb., zawód: ekonomista
nie wybrano
(1 736 głos.)
3 Tomasz Marek Szczegielniak
, msc. zam.: Gałków Mały, zawód: mgr inż. geodeta
nie wybrano
(1 350 głos.)
4 Jerzy Grzegorz Jabłoński
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(1 158 głos.)
5 Krzysztof Bernardyn Pierzchała
, msc. zam.: Bełchatów, zawód: mgr inż. górnik
nie wybrano
(1 424 głos.)
6 Henryk Kudaj
data ur.: 1946, msc. zam.: Faustynów, zawód: rolnik
nie wybrano
(642 głos.)
7 Franciszek Jachymek
, msc. zam.: Bełchatów, zawód: elektromonter
nie wybrano
(502 głos.)
8 Stanisław Burza-Karliński
, msc. zam.: Magdalenka, zawód: rolnik
nie wybrano
(715 głos.)
9 Tadeusz Otocki
, msc. zam.: Opoczno, zawód: technik budowlany
nie wybrano
(418 głos.)
10 Sławomir Urbaniak
data ur.: 1966, msc. zam.: Zelów, zawód: urzędnik państwowy
nie wybrano
(757 głos.)
11 Ireneusz Kraś
data ur.: 1968, msc. zam.: Przedbórz, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(668 głos.)
12 Ewa Grażyna Adamek
, msc. zam.: Dziepółć, zawód: mgr wychowania muzycznego
nie wybrano
(1 004 głos.)
Lista: 10 - Krajowa Partia Emerytów i Rencistów - KPEiR
Pozycja Wynik
1 Ireneusz Antoni Manicki
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: doktor medycyny
nie wybrano
(1 135 głos.)
2 Krzysztof Lechosław Saganowski
, msc. zam.: Koluszki, zawód: prawnik
nie wybrano
(411 głos.)
3 Anna Teresa Dudkiewicz
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: pracownik kultury
nie wybrano
(883 głos.)
4 Józef Paweł Wojtas
data ur.: 1945, msc. zam.: Koluszki, zawód: ekonomista
nie wybrano
(223 głos.)
5 Andrzej Henryk Błaszczyński
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: lekarz weterynarii
nie wybrano
(356 głos.)
6 Helena Omufner
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: technik ekonomista
nie wybrano
(181 głos.)
7 Jerzy Pokutycki
, msc. zam.: Piotrków Trybunalski, zawód: pedagog
nie wybrano
(437 głos.)
8 Barbara Balcerzyk-Bojarczuk
data ur.: 1948, msc. zam.: Sulejów, zawód: prawnik
nie wybrano
(287 głos.)
9 Dyzman Krasoń
, msc. zam.: Radomsko, zawód: lekarz
nie wybrano
(654 głos.)
10 Edward Klimczyk
, msc. zam.: Sulejów, zawód: mgr matematyki
nie wybrano
(365 głos.)
11 Piotr Wojciech Kasprzak
, msc. zam.: Bełchatów, zawód: student
nie wybrano
(165 głos.)
Lista: 11 - Polska Wspólnota Narodowa
Pozycja Wynik
1 Jarogniewa Cieślak
, msc. zam.: Warszawa, zawód: lekarz
nie wybrano
(82 głos.)
2 Zdzisław Zbigniew Miłek
, msc. zam.: Sieradz, zawód: inż. chemik
nie wybrano
(29 głos.)
3 Grzegorz Babecki
, msc. zam.: Legionowo, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(32 głos.)
4 Stanisław Mikołajewski
, msc. zam.: Tychy, zawód: technik inst.
nie wybrano
(31 głos.)