Zestawienie danych o okręgu wyborczym

Komunikat o błędzie

  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1817 z /var/www/lp_7/includes/database/query.inc).
14 - Nowy Sącz - małopolskie

Listy zarejestrowane w okręgu

Lista: 1 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
Pozycja Wynik
1 Kazimierz Sas (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1947, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód:
wybrano
(24 046 głos.)
2 Jan Leopold Knapik (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1951, msc. zam.: Lipinki, zawód:
wybrano
(5 895 głos.)
3 Stanisław Walerian Jarmoliński (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1944, msc. zam.: Nowy Targ, zawód:
wybrano
(3 062 głos.)
4 Piotr Aleksander Kruk (poparcie: członek UP)
data ur.: 1951, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: politolog
nie wybrano
(2 301 głos.)
5 Zofia Jędrzejowska Waszczuk (poparcie: członek KPEiR)
data ur.: 1939, msc. zam.: Konstancin-Jeziorna, zawód: dziennikarz
nie wybrano
(1 617 głos.)
6 Stanisław Kaim (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1959, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: politolog
nie wybrano
(1 446 głos.)
7 Ewa Gondek (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1967, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: inż. rolnictwa
nie wybrano
(1 926 głos.)
8 Maria Siedlarz (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1952, msc. zam.: Krynica, zawód: socjolog
nie wybrano
(820 głos.)
9 Aleksander Półchłopek (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1949, msc. zam.: Krynica - Zdrój, zawód: doradca finansowo - ubezpieczeniowy
nie wybrano
(1 925 głos.)
10 Wiesław Władysław Machaczek (poparcie: członek SD)
data ur.: 1961, msc. zam.: Grybów, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(968 głos.)
11 Stanisław Białobok (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1937, msc. zam.: Gorlice, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(2 535 głos.)
12 Józef Kowalczyk (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1951, msc. zam.: Pisarzowa, zawód: politolog
nie wybrano
(2 787 głos.)
13 Ewelina Janina Małek (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1959, msc. zam.: Dąbrowa, zawód: pielęgniarka
nie wybrano
(822 głos.)
14 Danuta Piotrowska (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1953, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: pielęgniarka
nie wybrano
(855 głos.)
15 Andrzej Tischner (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1944, msc. zam.: Muszyna, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(2 596 głos.)
16 Maciej Pawlikowski (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1958, msc. zam.: Zakopane, zawód: technik hotelarz
nie wybrano
(1 450 głos.)
17 Krystyna Pysz-Węglarz (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1952, msc. zam.: Szczwnica, zawód: radca prawny
nie wybrano
(537 głos.)
18 Andrzej Orchel (poparcie: członek SLD)
data ur.: 1947, msc. zam.: Gorlice, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(2 047 głos.)
Lista: 2 - Koalicyjny Komitet Wyborczy - Akcja Wyborcza Solidarność Prawicy
Pozycja Wynik
1 Andrzej Antoni Szkaradek (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1948, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: działacz związkowy
nie wybrano
(6 143 głos.)
2 Jerzy Lesław Gwiżdż (poparcie: członek PPChD)
data ur.: 1954, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: prawnik
nie wybrano
(4 613 głos.)
3 Andrzej Józef Gut-Mostowy (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1960, msc. zam.: Zakopane, zawód: ekonomista
nie wybrano
(3 234 głos.)
4 Małgorzata Mordarska-Duda (poparcie: członek ZChN)
data ur.: 1961, msc. zam.: Marcinkowice, zawód: urzędnik administracji państwowej
nie wybrano
(912 głos.)
5 Kazimierz Dzielski (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1954, msc. zam.: Czarny Dunajec, zawód: pracownik samorządowy
nie wybrano
(2 069 głos.)
6 Stanisław Kogut (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1953, msc. zam.: Stróże, zawód: mechanik
nie wybrano
(7 386 głos.)
7 Roman Dudek (poparcie: członek PPChD)
data ur.: 1959, msc. zam.: Laskowa, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(2 546 głos.)
8 Jan Pawlikowski (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1945, msc. zam.: Murzasichle, zawód: technik budowlany
nie wybrano
(2 299 głos.)
9 Teresa Madej (poparcie: członek PPChD)
data ur.: 1952, msc. zam.: Rabka Zdrój, zawód: pedagog
nie wybrano
(343 głos.)
10 Marta Katarzyna Leszczyńska (poparcie: członek PPChD)
data ur.: 1967, msc. zam.: Kryg, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(588 głos.)
11 Ludomir Paweł Handzel (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1973, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: ekonomista
nie wybrano
(451 głos.)
12 Jan Chorągwicki (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1959, msc. zam.: Mszana Dolna, zawód: handlowiec
nie wybrano
(491 głos.)
13 Beata Anna Augustyńska (poparcie: członek PPChD)
data ur.: 1969, msc. zam.: Krynica, zawód: technolog żywienia
nie wybrano
(174 głos.)
14 Zbigniew Jan Skorecki (poparcie: członek KPN)
data ur.: 1954, msc. zam.: Kraków, zawód: z-ca dyrektora d/s restrukturyzacji i marketingu
nie wybrano
(42 głos.)
15 Zygmunt Jan Opiło (poparcie: członek RS AWS)
data ur.: 1962, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(359 głos.)
Lista: 3 - Komitet Wyborczy Unii Wolności
Pozycja Wynik
1 Janusz Wojciech Majcher (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1951, msc. zam.: Zakopane, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(1 510 głos.)
2 Włodzimierz Tadeusz Zapiórkowski (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1952, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: rzemieślnik
nie wybrano
(560 głos.)
3 Janusz Edward Piątkowski (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1943, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: lekarz weterynarii
nie wybrano
(380 głos.)
4 Marek Artur Adamczyk
data ur.: 1975, msc. zam.: Lipnica Wielka, zawód: ekonomista
nie wybrano
(875 głos.)
5 Dorota Majcherczyk (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1977, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: studentka
nie wybrano
(346 głos.)
6 Mieczysław Marian Matusik (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1951, msc. zam.: Rabka, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(285 głos.)
7 Marek Giziński (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1957, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: lekarz ginekolog-położnik
nie wybrano
(175 głos.)
8 Tomasz Jan Migacz (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1950, msc. zam.: Nowa Siekierka, zawód: psycholog
nie wybrano
(191 głos.)
9 Witold Piotr Piróg (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1974, msc. zam.: Zakopane, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(92 głos.)
10 Jan Wiercioch (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1943, msc. zam.: Kraków, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(144 głos.)
11 Robert Malinowski (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1965, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: inż. elektryk
nie wybrano
(142 głos.)
12 Aleksander Lambert Rojna (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1940, msc. zam.: Krynica, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(101 głos.)
13 Andrzej Jan Jakubowski (poparcie: członek Unia Wolności)
data ur.: 1950, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: handlowiec
nie wybrano
(66 głos.)
14 Andrzej Szczepan Nieć
data ur.: 1978, msc. zam.: Paszyn, zawód: student
nie wybrano
(115 głos.)
15 Michał Cezary Kotlarz
data ur.: 1975, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: student
nie wybrano
(69 głos.)
Lista: 4 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Pozycja Wynik
1 Tadeusz Szukała (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1948, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód:
wybrano
(4 884 głos.)
2 Zbigniew Kośla (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1947, msc. zam.: Tarnobrzeg, zawód: prywatny przedsiębiorca
nie wybrano
(2 525 głos.)
3 Tadeusz Gąsienica-Łuszczek (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1934, msc. zam.: Zakopane, zawód: emeryt
nie wybrano
(4 668 głos.)
4 Aleksander Mądro (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1938, msc. zam.: Zasów, zawód: rolnik
nie wybrano
(750 głos.)
5 Andrzej Ligas (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1951, msc. zam.: Czarny Dunajec, zawód: rencista
nie wybrano
(1 648 głos.)
6 Mieczysław Mickowski (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1927, msc. zam.: Zakopane, zawód: emeryt
nie wybrano
(424 głos.)
7 Przemysław Złotkowski (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1967, msc. zam.: Zakopane, zawód: technik budowlany
nie wybrano
(490 głos.)
8 Edward Kaim (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1952, msc. zam.: Zakopane, zawód: rencista
nie wybrano
(527 głos.)
9 Franciszek Dunka (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1954, msc. zam.: Zakopane, zawód: kierowca
nie wybrano
(376 głos.)
10 Bogusław Kosiński (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1965, msc. zam.: Dębica, zawód: rolnik
nie wybrano
(449 głos.)
11 Jan Szymaszek (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1963, msc. zam.: Dębica, zawód: kierowca
nie wybrano
(275 głos.)
12 Stefania Stęga (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1932, msc. zam.: Brzeźnica, zawód: emeryt
nie wybrano
(288 głos.)
13 Kazimierz Mazur (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1932, msc. zam.: Brzeźnica, zawód: emeryt
nie wybrano
(540 głos.)
14 Adam Wymazała (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1955, msc. zam.: Tuchów, zawód: mechanik samochodowy
nie wybrano
(155 głos.)
15 Małgorzata Wojas (poparcie: członek Samoobrona RP)
data ur.: 1954, msc. zam.: Zakopane, zawód: rencista
nie wybrano
(1 729 głos.)
Lista: 5 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Pozycja Wynik
1 Ryszard Aleksander Nowak (poparcie: członek Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1962, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód:
wybrano
(7 691 głos.)
2 Jerzy Marek Nowakowski (poparcie: członek Przymierze Prawicy)
data ur.: 1959, msc. zam.: Warszawa, zawód: politolog
nie wybrano
(1 427 głos.)
3 Wiesław Stanisław Janczyk (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1964, msc. zam.: Męcina, zawód: menadżer
nie wybrano
(3 892 głos.)
4 Anna Paluch (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1960, msc. zam.: Krościenko nad Dunajcem, zawód: pracownik samorządowy
nie wybrano
(1 963 głos.)
5 Tadeusz Grabowski (poparcie: członek Ruch Odrodzenia Polski)
data ur.: 1951, msc. zam.: Gorlice, zawód: adwokat
nie wybrano
(2 073 głos.)
6 Jan Krzak (poparcie: członek Przymierze Prawicy)
data ur.: 1940, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: lekarz
nie wybrano
(2 819 głos.)
7 Tadeusz Wojciech Skorupa
data ur.: 1959, msc. zam.: Podczerwone, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(1 854 głos.)
8 Stanisław Węglarz (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1954, msc. zam.: Rytro, zawód: nauczyciel akademicki
nie wybrano
(1 419 głos.)
9 Joanna Lelek (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1961, msc. zam.: Spytkowice, zawód: pracownik samorządowy
nie wybrano
(1 339 głos.)
10 Dariusz Galica (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1969, msc. zam.: Zakopane, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(2 252 głos.)
11 Marian Józef Ryba (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1951, msc. zam.: Krynica-Zdrój, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(527 głos.)
12 Krzysztof Nowak (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1963, msc. zam.: Grybów, zawód: inż. górnik
nie wybrano
(501 głos.)
13 Katarzyna Zygmunt (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1975, msc. zam.: Krynica, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(535 głos.)
14 Dariusz Marek Nowak (poparcie: popierany przez Prawo i Sprawiedliwość)
data ur.: 1960, msc. zam.: Biecz, zawód: dziennikarz
nie wybrano
(329 głos.)
15 Guido Krogulski
data ur.: 1930, msc. zam.: Zakopane, zawód: architekt
nie wybrano
(246 głos.)
Lista: 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Pozycja Wynik
1 Mieczysław Kiełbasa (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1951, msc. zam.: Lipnica Wielka, zawód: inżynier rolnik
nie wybrano
(4 065 głos.)
2 Jan Gąsienica Walczak (poparcie: członek Blok dla Polski)
data ur.: 1959, msc. zam.: Zakopane, zawód: inż. mechanik
nie wybrano
(3 112 głos.)
3 Jan Władysław Hajnos (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1949, msc. zam.: Lasek - Trute, zawód: inż. rolnik
nie wybrano
(1 988 głos.)
4 Franciszek Piotr Rachel (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1936, msc. zam.: Gorlice, zawód: lekarz
nie wybrano
(2 130 głos.)
5 Bronisław Dutka (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1957, msc. zam.: Pisarzowa, zawód: inżynier rolnik
wybrano
(4 484 głos.)
6 Stanisław Ciągło (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1958, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: notariusz
nie wybrano
(1 771 głos.)
7 Władysław Potoniec (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1925, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: prawnik
nie wybrano
(513 głos.)
8 Franciszek Piotr Dziedzina (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1949, msc. zam.: Mszana Dolna, zawód: prawnik
nie wybrano
(2 085 głos.)
9 Anna Dubiel
data ur.: 1965, msc. zam.: Zakopane, zawód: pielęgniarka
nie wybrano
(700 głos.)
10 Bogusław Jerzy Jazowski (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1969, msc. zam.: Lipnica Wielka, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(614 głos.)
11 Józef Tadeusz Bodziony (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1954, msc. zam.: Świniarsko, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(456 głos.)
12 Andrzej Władysław Woda (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1947, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: rolnik
nie wybrano
(1 940 głos.)
13 Jerzy Andrzej Nalepka (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1955, msc. zam.: Bobowa, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(1 591 głos.)
14 Marian Morawski (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1957, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: ekonomista
nie wybrano
(490 głos.)
15 Paweł Leszek Talar (poparcie: członek PSL)
data ur.: 1971, msc. zam.: Szczawa, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(901 głos.)
Lista: 7 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Obywatelska
Pozycja Wynik
1 Andrzej Czerwiński
data ur.: 1954, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: inżynier elektryk
wybrano
(11 868 głos.)
2 Andrzej Karpiel
data ur.: 1941, msc. zam.: Zakopane, zawód: przedsiębiorca budowlany
nie wybrano
(3 325 głos.)
3 Tadeusz Parchański
data ur.: 1947, msc. zam.: Słopnice, zawód:
wybrano
(4 926 głos.)
4 Tadeusz Patalita (poparcie: członek Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe)
data ur.: 1957, msc. zam.: Raba Niżna, zawód: urzędnik samorządowy
nie wybrano
(4 124 głos.)
5 Wiesław Basta (poparcie: członek Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe)
data ur.: 1960, msc. zam.: Tabaszowa, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(4 323 głos.)
6 Jan Smarduch (poparcie: członek Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe)
data ur.: 1957, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: technik ekonomista
nie wybrano
(4 466 głos.)
7 Stanisław Szura
data ur.: 1947, msc. zam.: Gorlice, zawód: inż. mechanik
nie wybrano
(4 706 głos.)
8 Józef Polaczek
data ur.: 1950, msc. zam.: Witów, zawód: inż. budowlany
nie wybrano
(1 692 głos.)
9 Halina Węgrzyn (poparcie: członek Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe)
data ur.: 1952, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: polonista
nie wybrano
(1 153 głos.)
10 Włodzimierz Oleksy
data ur.: 1962, msc. zam.: Muszyna, zawód: inż. leśnik
nie wybrano
(2 492 głos.)
11 Eligiusz Myśliwy
data ur.: 1958, msc. zam.: Rabka-Zdrój, zawód: inż. mechanik
nie wybrano
(594 głos.)
12 Wiesław Grzegorz Król
data ur.: 1959, msc. zam.: Szczawnica, zawód: inż. budowlany
nie wybrano
(748 głos.)
13 Aneta Mrugała
data ur.: 1978, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: studentka
nie wybrano
(691 głos.)
14 Anna Matuła
data ur.: 1973, msc. zam.: Grybów, zawód: socjolog
nie wybrano
(508 głos.)
15 Wojciech Wiercioch (poparcie: członek Unia Polityki Realnej)
data ur.: 1966, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: lekarz stomatolog
nie wybrano
(1 080 głos.)
16 Andrzej Paciej (poparcie: członek Unia Polityki Realnej)
data ur.: 1958, msc. zam.: Lubań Sląski, zawód: ekonomista
nie wybrano
(603 głos.)
Lista: 8 - Komitet Wyborczy Alternatywa Ruch Społeczny
Pozycja Wynik
1 Grzegorz Antoni Pazdan (poparcie: członek ALTERNATYWA Ruch Społeczny)
data ur.: 1970, msc. zam.: Siedlce, zawód: mechanizator rolnik
nie wybrano
(240 głos.)
2 Stanisław Jan Dębski (poparcie: członek KPN - Ojczyzna)
data ur.: 1960, msc. zam.: Limanowa, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(444 głos.)
3 Jan Haniaczyk
data ur.: 1959, msc. zam.: Jurgów, zawód: prawnik
nie wybrano
(238 głos.)
4 Krystyna Maria Lisik
data ur.: 1956, msc. zam.: Siedliska, zawód: technik włókiennictwa
nie wybrano
(117 głos.)
5 Eugeniusz Józef Gąsior
data ur.: 1949, msc. zam.: Dobra, zawód: ślusarz
nie wybrano
(90 głos.)
6 Bronisław Rusiniak
data ur.: 1948, msc. zam.: Łomnica Zdrój, zawód: handlowiec
nie wybrano
(192 głos.)
7 Lucyna Kret
data ur.: 1967, msc. zam.: Gorlice, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(64 głos.)
8 Władysław Brzęczek
data ur.: 1949, msc. zam.: Marcinkowice, zawód: kierowca mechanik
nie wybrano
(47 głos.)
9 Bogusława Horowska
data ur.: 1973, msc. zam.: Nowa Wieś, zawód: pielęgniarka
nie wybrano
(75 głos.)
10 Krzysztof Robert Ledniowski
data ur.: 1978, msc. zam.: Krasne Potockie, zawód: księgowy
nie wybrano
(63 głos.)
11 Aneta Bożena Lorek
data ur.: 1976, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: technik rolnik
nie wybrano
(43 głos.)
12 Dawid Marcin Filipek
data ur.: 1980, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: technik elektryk
nie wybrano
(30 głos.)
13 Marian Wieczorek (poparcie: członek ALTERNATYWA Ruch Społeczny)
data ur.: 1955, msc. zam.: Knurów, zawód: ślusarz
nie wybrano
(32 głos.)
14 Zdzisław Marian Smoleń
data ur.: 1930, msc. zam.: Męcina, zawód: nauczyciel
nie wybrano
(82 głos.)
15 Kazimierz Pyka (poparcie: członek ALTERNATYWA Ruch Społeczny)
data ur.: 1960, msc. zam.: Jastrzębie Zdrój, zawód: przedsiębiorca
nie wybrano
(31 głos.)
16 Józef Bogusz (poparcie: członek ALTERNATYWA Ruch Społeczny)
data ur.: 1968, msc. zam.: Knurów, zawód: elektryk
nie wybrano
(21 głos.)
17 Paweł Tadeusz Lekacz (poparcie: członek KPN - Ojczyzna)
data ur.: 1972, msc. zam.: Chrzanów, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(46 głos.)
Lista: 10 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Pozycja Wynik
1 Zofia Gerarda Krasicka-Domka
data ur.: 1934, msc. zam.: Rabka - Zdrój, zawód:
wybrano
(15 755 głos.)
2 Władysław Franciszek Obrzut (poparcie: członek Przymierze dla Polski)
data ur.: 1934, msc. zam.: Grybów, zawód: rolnik
nie wybrano
(3 597 głos.)
3 Edward Jamro
data ur.: 1946, msc. zam.: Zagórzany, zawód: inżynier
nie wybrano
(2 029 głos.)
4 Józef Urbaś
data ur.: 1951, msc. zam.: Ciche, zawód: mechanik samochodowy
nie wybrano
(564 głos.)
5 Marian Pasionek
data ur.: 1930, msc. zam.: Nowy Sącz, zawód: technik mechanik
nie wybrano
(1 283 głos.)
6 Stanisław Antoni Mokrzycki (poparcie: członek Konfederacja Polski Niepodległej)
data ur.: 1923, msc. zam.: Stary Sącz, zawód: emeryt
nie wybrano
(539 głos.)
7 Jan Kozielec
data ur.: 1962, msc. zam.: Ochotnica Dolna, zawód: rolnik
nie wybrano
(389 głos.)
8 Edward Wojciech Styrczula-Maśniak
data ur.: 1959, msc. zam.: Kościelisko, zawód: etnograf
nie wybrano
(927 głos.)
9 Stanisław Skrzypek
data ur.: 1959, msc. zam.: Nowy Targ, zawód: lekarz medycyny
nie wybrano
(3 193 głos.)